Brouk

26. ledna 2013 v 21:44 | Asarum
Brouk, člověk s kterým jsem strávila značnou část svého života. Proč? Asi to bylo nejspíše potřeba. Bylo příjemné, že nejsem sama, ta jistota, že je někdo o koho se víceméně můžu opřít, kdo mi to udělá a kdo vše zařídí. Brouku udělej to a to... proč jsi to neudělal? Já chci to a to... Jo, jo pěkně si mě rozmazlil.
Byl můj první, sex s ním nebyl žádný zázrak, ale vlastně jsem s ním zažila i nejlepší sex svého života, ale to bylo spíše výjímečně.
Chodila jsem s ním od patnácti, v devatenácti jsem se s ním rozešla (podvedla jsem ho a neunesla jsem to), pak po půl roce jsem s ním zas začala chodit.
Nevěra, tedy ta moje, provázela celý náš vztah. Poprvé jsem ho podvedla v 17 a pak ještě několikrát, i když většinou nešlo o sex, o soulož, ale já za nevěru považuji cokoli, i líbání, pokud při něm má člověk hříšné myšlenky. Já měla brouka ráda, ale dost jsem se s ním nudila. Vím, že nevěra není ideální řešení. Ale nějak jsem to tak nebrala, potřebovala jsem to a nic jiného jsem neřešila. Až později jsem zjistila, že jsem ho nikdy ve skutečnosti nemilovala, že tohle nebyla láska... Nebo byla?
Když jsem s ním začala podruhé chodit, byla jsem rozhodnutá, že ho budu mít ráda a tečka. Ale nefungovalo, to. Snažila jsem se nebýt na něj hnusná. Ale on si nechal vše líbit. Poslala jsem ho do p... a on se mi ještě omluvil. Ke konci našeho vztahu to už bylo jen samé hádání, ale já pro něj nikdy nebyla priorita, nikdy nedělal pro mě něco, protože by chtěl, nebo protože by to tak dokonce stejně cítil, nikdy jsme se na ničem nedohodli, buď mi ustoupil, nebo prostě měl svou pravdu a já mu do toho nemohla kecat, on mě nebral příliš vážně, byla jsem po celou dobu jen dítě, nikdy bych po jeho boku nemohla dospět, bylo to všechno tak jednoduchý, nechat brouka ať vše zařídí. Dost mi náš vztah nevyhovoval, ale zas jsem měla na paměti slova mé maminky - všichni chlapi jsou stejní. Vězte, kdo tomuhle věříte: NEJSOU! opravdu ne, existujou i citliví muži, samozřejmě, že dokonalý chlap neexistuje, ale je zbytečné s někým být jen proto, že lepšího stejně nenajdete, určitě najdete.
Proč jsem s Broukem byla tak dlouho? Možná právě kvuli rodičům - měli ho rádi, možná z lenosti, ze strachu, že už lepšího nenajdu. Ale nechci aby to zas vypadalo, že jsem s ním nic dobrého nezažila. Že jsem ho měla jen z vypočitavosti (nejen že vše zařídil, ale i zaplatil...) Já ho vážně měla ráda, jako on mě ještě nikdo nedokázal obejmout, usínat v jeho objetí bylo opravdu překrásné, cítila jsem se naprosto v bezpečí, bavilo mě s ním jezdit na výlety, na jednu stranu se mi líbilo, že má rozhled a přehled o všem (na druhou mě to fakt dost točilo, všechno vím, všechno znám...nikdy jsem neměla šanci se mu v ničem vyrovnat), občas jsme dělali i bláznivý věci, to je pro mě hodně důležité. ovšem to chození do hospody, mě bavilo spíš z důvodu, že jsem mohla balit jeho kamarády a to už jsem si říkala, že je to vážně krize, to už to spělo k rozchodu, protože zrovna inteligence ani krásy jeho hospodští kámoši moc nepobrali...
Nejhorší bylo, že si mě nejspíš nikdy pořádně nevažil a neváží do dnes. Půl roku po rozchodu mi volal (volali jsme si normálně, zůstali jsme kamarádi), že mu jeden kluk říkal, tedy ten kluk s kterým jsem se vyspala a na to konto se s Broukem rozešla, tak ten kluk (mimochodem IQ tykve, spala jsem s nim tak s dvěma promile v krvi) mu prej řikal, že nebyl jediný s kym jsem spala... a Brouk mu věřil... Já to nechápu, jak může věřit, nějakýmu ubožákovy, kterej lže kde může, víc než mě. A tak to právě bylo vždycky v našem vstahu. Já o sobě netvrdím, že jsem byla světice. Nevěrná jsem byla několikrát, ale vždy jsem si dávala dobrý pozor, aby se to Brouk nemohl dozvědět ani nikdo z jeho okolí. Kromě tedy toho jednoho vypatlance. Jenže to mi bylo 19. a pak jsem se kvuli tomu s ním rozešla.
No popravdě řečeno, volal mi to zrovna ve chvílli, když jsem uvažovala o tom, že vlastně, ten vztah s ním nebyl špatný, že mě měl alesoň kdo obejmout a kdesi cosi. Takže jsem ráda, že tento poslední záchvěv láskovýho citu zadupal Brouk hodně hluboko do země.
A jak jsem se vlastně s Broukem dokázala rozejít? Bylo to pro mě hodně těžké období. Zvažovala jsem kromě citů i závazky, které jsme spolu měli. První velké trhliny přišli, když se na scéně objevil Frajer, ale to jsem nakonec dokázala přestát. Frajera jsem pustila k vodě a rozhodla se pro Brouka. Pochyby ovšem neustali a hádek přibývalo. Ani nevím jestli by k rozchodu někdy došlo. Bála jsem se budoucnosti, myslela jsem si, že mě nejspíš rodiče vyhodí z domu a tak podobně. Nakonec jsem neměla na výběr. Objevil se totiž Štěňátko a já už neměla na výběr. Ne snad, že bych se hned zamilovala, ale jela jsem s Broukem na výlet, s ním a s jeho kamarády. A najednou, kdo ví jak se to stalo, jsem strávila noc s úplně cizím klukem. Brouk byl ještě ochotný vztah slepovat, ale já už jsem rozhodně nemohla. On byl ochotný mi odpustit, když jsem ho naprosto veřejně podvedla. Takového člověka jsem si už nemohla vážit... a jak by si proboha on mohl vážit mě????
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
....jinak už to nebude.