Kecka

27. ledna 2013 v 20:38 | Asarum |  O mužích
Mít kamaráda na sex není špatný. Ale člověk si musí umět vybrat.
A to mě se povedlo!
Důležitá je jistota, že vás on za partnerku nechce a hlavně, že vy nechcete jeho. S tím druhým problém nemívám, ale často se mi stane, že svedu muže, který chce vztah. Až jsem narazila na Kecku. Super člověk, kterej to má v životě naprosto vyřešený, je skoro o 20 let starší než já a rozhodně nemá potřebu se zamilovávat. Osud mi ho přihrál do cesty, když jsem ještě chodila s Broukem. A od té doby se s ním pravidelně scházím. Přijedu k němu, pokecáme, uděláme si pěkný večer a pak zase jedu. Neviděli jsme se skoro rok, pak zas se vidíme třeba každý měsíc, prostě podle potřeby… :)
Dokážu se s ním uplně skvěle uvolnit. On vždycky vypráví o všem, já jen poslouchám a bavím se. Líbí se mi jeho pohled na svět. Mít doma bych ho ale nemohla. To by mi asi vykecal díru do hlavy, Kecka jeden.
Sex s ním je ale dokonalý. Dravý, nespoutaný, plný vášně, ale zároveň i takové něhy. Nevím jestli je to dáno jeho zkušenostma. Možná, možná je to v něm. Každopádně mezi mými muži je výrazně nejzkušenější co se počtu žen týče (u tří set přestal počítat).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
....jinak už to nebude.