Únor 2013

Eat

19. února 2013 v 22:47 | Asarum |  O životě
Eat Prey Love

There is a wonderful old Italian joke about a poor man who goes to church every day and prays before the statue of a great saint, begging: "Dear saint, please, please, please let me win the lottery." Finally, the exasperated statue comes to life and looks down at the begging man and says: "My son, please, please, please buy a ticket."

V tomto filmu bylo mnohem více moudrých vět, ale tato se teď momentálně týká mého života... Už mám tiket objednaný. Neuteču.

Chci?

12. února 2013 v 16:50 | Asarum |  O životě
Kdo chce hledá způsoby,
kdo nechce hledá důvody...

Za hlasem svého srdce jít

2. února 2013 v 15:04 | Asarum |  O životě
Kdo se má za kým stěhovat žena za mužem či muž za ženou?

Marek Igonda:

"Muž má nasledovat svou ženu. Je to jednoduché, muž nemá problém zařadit se kdekoliv."


Paráda, najdou se i muži, kteří to vidí stejně. Je to tak, již jsem to naznačovala v předešlém článku. Muži to maj zkrátka jednodušší. Asi tohohle chlapíka začnu děsně žrát.

Štěňátko

1. února 2013 v 23:01 | Asarum |  O mužích
Ano, docela často myslím na mého Štěňátka...

...zrovna teď, když jsem si ráno vzala tričko, které jsem si koupila na fesťáku, kde jsme byly spolu. Šáhla jsem do skříně a ani jsem si neuvědomila jaký triko si beru a teď se na něj dívám a vzpomínám…

S ním jsem zažila takovou první vzájemnou lásku. Já ho doopravdy milovala, pobláznil mě. Bylo to nádherné.
Brouk mě měl rád tak nějak normálně a já jeho taky, jakože to není nic výjimečného, že to tak je a nejspíš se to nikdy nezmění. To se Štěňátkem to bylo naprosto odlišné.
Brouk mě nikdy nebral jako rovnocenného partnera. Se Štěňátkem jsem se občas cítila hodně důležitá. Jsem ješitná, jako chlap, možná víc než chlap. A Štěňátko mi tedy moje Ego dostatečně rozmazloval…

Tak jak jsme se seznámili? Již jsem to nakousla v článku o Broukovi. Chodila jsem ještě s Broukem, náš vztah byl však v troskách, vzal mě na výlet jen já, on a jeho opilí kamarádi (ach ta romantika). Jenže jak už to tak bývá, když jde vztah k šípku, většinou se někdo objeví. Byli jsme na takové akcičce a mě se tam hodně zalíbilo. Poznala jsem tam spoustu lidí a nechtělo se mi odcházet. Brouka už to nebavilo a chtěl jít jinam. No tak jsem ho nechala jít. Štěňátko mě bavil víc. Tancovali jsme a pili, nakonec jsem skončila u něj doma. Byl to pro mě sex na jednu noc. Aj pro něj myslela jsem si. Ale nakonec jsme si vyměnili čísla, no vůbec jsem nevěřila, že by se mi ozval, ale začali jsme si psát a volat a zjistili jsme, že si máme co říct, že jsme si blízcí. Já jsem navíc měla po rozchodu s Broukem doma dost peklo. Štěňátko ode mne sice bydlel 300 km, ale byl mi bližší než kdokoliv jiný. Rozhodla jsem se za nim vyjet. Strávili jsme spolu úžasný prodloužený víkend. A zamilovali jsme se. Bylo to bláznivé, bylo to příjemné, milé, okouzlující. Vůbec se mi nechtělo odjíždět. Po měsíci přijel zas on za mnou. A zase jsme si užívali. On byl v posteli hrozně dobrý. Jen jsem ho nesměla kousat. Byl takový roztomiloučký. Ale vydržel dokonale dlouho. Kromě sexu jsme ještě spolu rádi vařili (do té doby jsem vživotě nic neuvařila). Milovala jsem jeho nadšení pro věc. Pro jakoukoliv.
"Pojď půjdem dělat to a to" "Jupí, paráda, my se máme…"
Jenže bohužel, nic jiného jsme společného neměli. Dřív nebo později zákonitě muselo přijít rozladění. Přišlo docela záhy, on preferoval své koníčky přede mnou a to jsem nehodlala snášet. Chtěla jsem abychom spolu strávili hodně času o prázdninách, ale on mi sdělil, že se mnou hodlá jet pouze na festival a pak už mít čas nebude. Za festival jsem byla moc ráda. Nikdy jsem na žádným nebyla, takže mi splnil sen (myslím a doufám, že už také žádný nezažiju…). Na jednu stranu to bylo krásné, na druhou jsem začala vnímat jeho omezenost, ne, nechci aby to znělo takhle hnusně, ale já jsem člověk, který má své potřeby a je to pro mě priorita, je mi uplně jedno co si o tom myslí lidi v sousedním stanu… No Štěňátko to měl jinak. Taky mi sliboval, že se pujdem projít do nejbližšího městečka a vůbec, že si budem užívat, ale nakonec jsem se v řece byla koupat sama a okolní prostředí poznávala taky sama. Bylo mi z toho hodně smutno.
Možná mojí chybou bylo, že jsem asi na něj moc tlačila. On byl zvyklý dlouhou dobu žít sám a já pro něj byla docela šok. Ale zas na druhou stranu já chtěla chlapa pro kterého jsem proiritou. Možná taky počáteční harmonie a dokonalost byla způsobena pouze mou vyprahlostí z předchozího vztahu. Každopádně jsme se viděli čtyřikrát, hluboce se milovali 2 měsíce, trápila jsem se pro něj 4 měsíce a dodneška mě bolí srdce (už to bude skoro rok). Přesto ničeho nelituji a jsem osudu velmi vděčná, že mi dal tuto příležitost. Nikdy jsem nevěřila, že bych mohla milovat muže, který by nebyl pořádnej chlapák (spíše silnější, neoholený, prostě chlap). U Štěňátka mi nevadilo ani to že se holí, a to všude. Naučil mě zbavit se předsudků…
....jinak už to nebude.